cropped-licey-logo.png

Любов до пізнання

Любов до пізнання!

    «Не робіть висновок про здібності за легкістю засвоєння. Успішніше і далі йде той, хто в муках перемагає себе і труднощі. Любов до пізнання – ось головне мірило» Антуан де Сент-Екзюпері.
      У кожної людини формула успіху своя. Але є і щось загальне для всіх – «Хочу» , «Можу », «Треба ». У кожного в житті є шанс на успіх. І використати цей шанс – означає відкрити для себе щось нове, нові знайомства , новий досвід , неймовірні враження.

    Саме так розмірковує над своїми цьогорічними досягненнями учениця групи Л-1 Золочівського ліцею Демид Христина. Не побоявшись сильних конкурентів , повіривши у свої сили Христина виборола І місце у ІІ етапі ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з англійської мови , а потім ще й ІІ місце в області !
    Христина – надзвичайно цілеспрямована , витримана та вимоглива до себе людина , яка звикла здобувати все в житті наполегливістю ,працелюбством та високою організованістю. А ще вона має від природи скромну, але помірковану впевненість у своїх силах, без якої, напевно, неможливо стати успішною та щасливою людиною.
   Неможливо не відзначити дівчат, які теж були за крок до перемоги на обласній Олімпіаді. Вони стали призерами у ІІ турі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з англійської мови.
   

Серед них :

– Ільїна Анна 10 клас (І місце),
– Смолин Оксана 9 клас (ІІ місце)
– Ружицька Андріана 11 клас (ІІ місце)

   Слід зазначити, що олімпіада – це випробування не для слабких духом. Потрібно вміти зосередитись, перебороти хвилювання, зібрати волю в кулак й видати все, що знаєш. Це не легко, але це досвід і шанс, який потрібно використати! Не потрібно боятись поразки! Слід вірити і впевнено йти до своєї мети!

Автор: Христина Володимирівна Кокодинська
вчитель англійської мови

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!