cropped-licey-logo.png

“Школа без нікотину та тютюну” 

Вплив куріння на здоров’я

 Ти вже точно сто разів чув про шкоду сигарет — тож не будемо зайвий раз сваритися пальцем та закликати тебе ніколи не починати курити.

Просто коротко ознайомимо з кількома фактами.

✅ Тютюн — увага! — вбиває близько половини людей, які його вживають, та є однією з основних причин розвитку серцево-судинних, онкологічних і легеневих хвороб. Так-так, тютюнові та нікотинові продукти шкідливі у всіх їх проявах — перелік захворювань, на появу й результат яких впливає куріння, налічує понад 100 різноманітних хвороб. До того ж у середньому, курці живуть на 16 років менше за некурців ☝🏻

✅ Часто вживання тютюну помилково називають шкідливою звичкою. Насправді ж це не звичка, а залежність, тобто хвороба, яка потребує лікування. Залежність від нікотину може бути настільки сильною, що часто її прирівнюють до залежності від кокаїну або героїну.

Тож перш ніж придбати за порадою друзів свою першу сигаретну пачку або електронний гаджет для куріння, добряче подумай — а чи дійсно це тобі потрібно? Можливо, краще обрати якісне та здорове життя? Адже нам з тобою ще довго-довго насолоджуватися післявоєнною квітучою Україною, камон.  

#NicotineTobaccoFreeSchools

#ТурботаПроЗдоров’яТвійВнесокУПеремогу

Поділитись цією новиною

Більше новин

За чисте довкілля!

    У рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 10 квітня 2024 року в Золочівському ліцеї було проведено День благоустрою. Ліцеїсти на чолі з кураторами,