cropped-licey-logo.png

Нормативно-правова база

Урок-реквієм

  Минув рік з початку повномасштабної війни. Із болем у серці згадуємо 24 лютого 2022 року.
Напередодні річниці у групах Л-11 та Л-12 був проведений урок-реквієм «Ваші імена житимуть вічно у наших серцях». Ліцеїсти мали змогу простежити історичний аспект боротьби українців за свою незалежність від 2014 року і до сьогоднішнього дня.
Учні мали можливість переглянути фільм про стійкість та мужність наших героїв. Адже, українці – незламні, нескорені, об’єдналися у лютому 2022 року й так вже рік, у неймовірно складних умова демонструють всьому світові свою волелюбність і більшість демократичних країн світу об’єдналися й підтримують Україну в нелегкій боротьбі з ворогом. Ми проходимо через біль гірких втрат у боях за рідну землю.
Ми не зазіхаємо на чуже, але й свого не віддамо. Дорослі й малі з перших днів повномасштабної війни об’єдналися для надання підтримки нашим захисникам.
Під час заходу прозвучали імена тих, хто віддав своє життя за кожного з нас. Під час перегляду презентації ліцеїсти зрозуміли, що ми багато втратили, ми вистраждали кожен новий день, ми стали сильними, єдиними, незламними.
І у кожного українця лише одне бажання:
Загадаю бажання, найдорожче у світі!
Щоб настав Мир в країні і не гинули діти,
Щоб під небом блакитним колосилися ниви,
Щоб всміхалися люди й жили дружно, щасливо.
Щоб не плакали мами у журбі над синами,
Перемога настала в боротьбі з ворогами.
Щоб старенькі в достатку свій вік доживали,
Щоб і пісня, і слово українські звучали.
Щоб країна розквітла, незалежна і вільна!
Хай здійсниться бажання це моє неодмінно!
Все буде Україна! Слава Україні! Героям Слава!
Переймибіда І.П.

Поділитись цією новиною

Більше новин

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною Сотнею – патріотів України, що загинули в Києві на Майдані, на Грушевського, на Інститутській… Сьогодні ми вшановуємо пам’ять людей, які віддали життя