cropped-licey-logo.png

“Уроки миру”

У січні 2023 року між Золочівським ліцеєм та організацією «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» (HWPL) було підписано Меморандум про взаєморозуміння. Меморандум передбачає співпрацю між Сторонами в досягненні припинення війн та поширення культури миру через діяльність, що сприяє підвищенню рівня обізнаності про мир.
HWPL надала навчальні та методичні матеріали для проведення занять освіти миру. Ліцей, в свою чергу, зобов’язався забезпечити навчання дітей відповідно до наданих рекомендацій та підручників.
Ось так розпочались наші «Уроки миру».
Освітня ініціатива передбачає проведення 12 уроків, які мають на меті допомогти учням вибудувати нове бачення світу, усвідомити важливість гармонійного співіснування всіх живих творінь на Землі, усвідомити що руйнує мир та в якому напрямку потрібно рухатись для його відновлення і забезпечення в майбутньому.
Впродовж 16 – 17 лютого 2023 року були проведені перші уроки проекту на тему «Первісний стан усіх творінь», де куратори груп спільно із ліцеїстами розглянути принципи різноманітності, гармонії і взаємодії, взяли участь у створенні плакатів єдності, яка нам зараз особливо актуальна для перемоги, і висловили свою думку з приводу того, як можна забезпечити мирне співіснування всіх живих творінь на планеті.
Темами наступних уроків стали «Причина, чому всі творіння живуть в гармонії», «Що зруйнувало мир в людстві», «Відновлення порядку і взаємин у людському світі». На уроках ліцеїсти беруть активну участь в обговоренні і вже встигли створити інтелектуальні та ментальні карти, провести тренінги «Любов врятує світ», «Жадібність – темрява, любов – життя» та ряд практичних проектів.
Сподіваємось поширювати свідомість та культуру миру й надалі і чекаємо поки мир настане на нашій рідній землі.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!