cropped-licey-logo.png

Традиції незмінні

Традиції незмінні
   Уже стало щорічною традицією обирати серед ліцеїстів президента. Так 7 жовтня в Золочівському ліцеї відбувся перший етап відбору кандидатів. Представники від кожної групи розповідали про себе та про плани щодо вирішення проблем ліцеїстів, вдосконалення навчального процесу, урізноманітнення дозвілля.
  Перед виступом атмосферу очікування та інтриги створювали анкети кожного учасника, з
якими ознайомлювалися ліцеїсти та вчителі. Усі кандидатури були достойними, але комусь надавали перевагу більше. Учасники перегонів старалися зацікавити своїх виборців, тому творчо підійшли до створення своїх презентацій та написання програм.
  Усі кандидати говорили про реальні кроки, які можуть змінити ліцейне життя на краще. Кандидатів оцінювало справедливе журі за різними критеріями. Ліцеїсти та ліцеїстки охоче ставили питання учасникам перегонів, висловлювали свої думки та висували власні пропозиції. Тож на завершальному етапі змагалися Гаргай Анастасія, Бораковський Богдан і Ткач Анастасія.
  Під кінець Дня знайомств, який теж є традиційним у ліцеї, відбулися дебати, що мали дати остаточну відповідь на питання: хто ж стане президентом ліцею 2022? Змагання між претендентами було досить напруженим, але водночас надзвичайно цікавим. Кандидати із задоволенням ставили питання своїм конкурентам , а ліцеїсти підтримували свого фаворита оплесками і вигуками. Пізніше кожен зміг віддати голос за того, кого він вважає справжнім лідером ліцейного самоврядування. Інтрига трималася до кінця. Радники дирекції ліцею разом з учителями підраховували голоси. На оголошення результатів виборів із нетерпінням чекали всі учасники дійства.
  Президенткою Золочівського ліцею оголосили Ткач Анастасію, а Якимів Анастасія, яка очолювала ліцейне самоврядування минулого року, побажала своїй наступниці плідної праці.
Дарина Копець, ліцеїстка групи Л-21

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!