cropped-licey-logo.png

Нормативно-правова база

Тиждень історії в Золочівському ліцеї

Тиждень історії проходив  20- 24 листопада 2023. В рамках цього тижня було проведено багато заходів та уроків в ігровій формі.
21 листопада – День Гідності та Свободи. Саме з цієї події почалася нова історія та боротьба за нашу свободу,яка триває і сьогодні.
Учні 8 та 10 класів відвідали міську бібліотеку, де цікаво розповідали про перші книги, книгодрукавання та нові надходження.
Учні Л-21 (10 кл) здивували історичним фільмом, який ви побачите згодом і отримаєте насолоду від перегляду таку, яку отримала я. 
Це дає стимул до подальшого навчання і одночасно можна перевірити знання учнів.
24 листопада – День пам’яті жерт Голодомору 1932-1933 рр. Були проведені виховні години, учні  мали змогу переглянути виставу “Голодна совість”.
Історія – цікава та важлива наука, а у нашого народу вона сповнена багатьма трагічними сторінками, які ми повинні пам’ятати. Сьогодні ми продовжуємо боротися за свою свободу, незалежність та суверенність України. Покоління змінилося, а ворог, який хоче нас знищити, той самий.
Слава Україні! Героям Слава!
Мар’яна Володимирівна  Мал

Поділитись цією новиною

Більше новин

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною Сотнею – патріотів України, що загинули в Києві на Майдані, на Грушевського, на Інститутській… Сьогодні ми вшановуємо пам’ять людей, які віддали життя