cropped-licey-logo.png

Тиждень права в Золочівському ліцеї.

З 12 по 16 грудня у Золочівському ліцеї проходив тиждень правових знань на тему « Знаємо свої права – виконуємо наші обов’язки». Головною метою тижня було поглибити знання з права, подолати бар’єр між знаннями та застосування
вмінь. Кожного дня діти виконували різноманітні завдання. У конкурсі малюнків на тему: «Корупція – краде можливості» брали участь учні 9 та 10 класів. У Л-11 стали переможцями: А. Грицина, Д. Жук, Х. Паливода, а у Л-12 перемогу здобули : Марчак О. Гаргай А. Попадюк Д.
Учні переглянули презентацію та відеоролик про права людини, задекларованою Генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 р. Декларація стала результатом безпосереднього досвіду Другої світової війни і представляла
перше глобальне вираження прав людини, які мають знати усі люди.
12 грудня пройшов благодійний ярмарок. Учні 9 класів були організаторами дійства, оскільки розуміють, що моральна та матеріальна підтримка воїнів дуже важлива. Кожен воює на своєму фронті, щоб наблизити перемогу спільними діями.
В рамках проєкту «16 днів без насильства» було проведено психологічний тренінг. В умовах війни ми побачили наскільки світ жорстокий, а найбільше страждають діти як морально, так і фізично. Як від цього вберегтися, як не стати жертвою насильства, а якщо стали – до кого звернутися, розповіла психолог Юхимук Л.В.
Для школярів 11 класів була проведена бесіда на тему: « Кібер та інформаційна безпека». Учні ознайомилися з правами та правилами поводження в просторах інтернету та соціальних мереж. Тиждень правових знань пройшов активно та пізнавально.
Малюга М.В

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!