Талановиті ліцеїсти

26 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулось нагородження переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.

Захід розпочався з цікавої презентації, де гостям розповіли про перспективи  юридичного факультету, переможців та призерів олімпіади запросили на навчання. Опісля відбулося вручення дипломів і подарунків, серед нагороджених – ліцеїст групи Л-22 Коменда Дмитро, який посів третє місце в обласному етапі олімпіади.

Колектив Золочівського ліцею щиро вітає Дмитра і бажає підкорення нових вершин.

Поділитись цією новиною

Більше новин

Тиждень безбар’єрності

       У рамках Національного тижня безбар’єрності у ліцеї було проведено: усний журнал на тему «Дітям про інклюзію», Життя, а не вирок». Переглянуто відеофільм

Дружній ліцейний батл

>>>Дружній ліцейний батл.<<< Сьогодні у Золочівському ліцеї відбувся дружній батл між групами природничих та гуманітарних дисциплін. Креативність, цікавість та доброзичливість спостерігалися впродовж усіх конкурсів. Ліцеїсти