cropped-licey-logo.png

Конкурс поезії

Поезія – це завжди крок вперед
від суєти, буденної нудоти
у стан душі, окриленої в лет,
до неба слів, до вільної свободи. 
О. Олехо
 
Поезія – це завжди неповторність,
якийсь безсмертний дотик до душі…
Ліна Костенко.
 
Мудрі люди кажуть, що нація не може існувати без носіїв величного творчого начала. Наш ліцей може пишатися учнями, які, переборюючи хвилювання, страх та невпевненість, несуть у світ поетичне слово. Поезія спонукає нас берегти все, що нас оточує, бо воно неповторне. «Поезія – це мистецтво, що відтворює життя, вірує у правду і любов, радощі і страждання, зустрічі і розлуки, тому вона, поезія, житиме вічно!»
Згідно з традицією, 7 грудня у Золочівському ліцеї відбувся щорічний конкурс декламування поезії.  Цей захід символізує вічність мистецтва, за допомогою якого ми переносимося у світ роздумів та знаходимо власну музу для творчості. Надихнувшись чудовим декламуванням віршів, члени журі (традиційно це випускники ліцею) поділилися своїми враженнями щодо конкурсу поезії. 
Бабінська Мирослава відзначила високий рівень підготовки ліцеїстів та  продуману організацію свята. Також зауважила, що окрилені ліцеїсти чудово впоралися з поставленими перед ними завданнями, незважаючи на те що внаслідок тривоги конкурс проводився в укритті й учасникам довелось виступати на імпровізованій, нашвидкуруч облаштованій сцені.
Борисенко Олена сказала, що, побувавши на вечорі поезії, вона отримала позитивні емоції, а декламування, від якого бігли мурахи по тілу, торкнулося найглибших струн її душі.
«Я пишаюся ліцеїстами, котрі продемонстрували свої акторські  здібності. Сумно, що час іде, і ці миті вже не повернути, та водночас радісно, що, незважаючи на складні обставини, усі показали найвищий рівень своїх навичок!» – зазначила Труш Ірина.
Варто зазначити, що журі справедливо та абсолютно прозоро оцінювало учасників. Це підтверджується тим, що думка журі збіглася із вибором глядачів (приз глядацьких симпатій).
Ми вдячні всім, хто причетний до проведення та організації свята. Завдячуємо Бондаренку Івану Івановичу за впровадження такої чудової та світлої традиції. Вітаємо всіх переможців! І тих, хто здобув перемогу в конкурсі, і тих, хто здобув внутрішню перемогу!
 

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!