cropped-licey-logo.png

Нормативно-правова база

З Днем Незалежності України!

Дорогі українці!

24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність. Ми молода країна, але з унікальною тисячолітньою історією. Будуємо свій дім на землі наших предків. Нас не раз намагалися поневолити чи навіть знищити. І щоразу ми захищали свою землю, а непроханих гостей проганяли.

Сьогодні нашій незалежності знову кинуто виклик. Ворог без запрошення прийшов у наш дім, щоб зруйнувати його. Та стійкість, незламність українців руйнують його плани.

Важко усвідомити, що й у XXI столітті незалежність треба захищати зі зброєю в руках. Кожен прожитий нами день стає днем боротьби за незалежність. Наші воїни щодня б’ються з московитами, щоб укотре нагадати: Україна – суверенна, незалежна, вільна держава! І жоден росіянин не здатен цього змінити, бо захищають нашу державу найкращі її представники . Віримо в Збройні сили України. Завдяки стійкості та силі духу наших захисників ми твердо переконані, що проженемо з рідної землі окупантів.

Лише сильна держава зможе подолати труднощі. Силою нашої держави є ми з вами – українці. Сильні духом і багаті душею. Можна тимчасово окупувати наші території, але не можна окупувати наші українські серця, у яких палке бажання бути господарями на своїй землі.

Наша сила – у єдності. Гуртуймося. Єднаймося. Час усвідомити, що тільки разом ми зможемо прогнати з нашого дому непроханих гостей. А сумлінна праця кожного з нас наближає цей день.

Переможемо разом! Із Днем Незалежності, Україно! Із Днем Незалежності, великий український народе!

Поділитись цією новиною

Більше новин

День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Їх назвали Небесною Сотнею – патріотів України, що загинули в Києві на Майдані, на Грушевського, на Інститутській… Сьогодні ми вшановуємо пам’ять людей, які віддали життя

День безпечного інтернету

6 лютого 2024 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). З цієї нагоди у ліцеї було проведено захід , де ліцеїсти дізналися