cropped-licey-logo.png

З Днем Незалежності України!

Дорогі українці!

24 серпня 1991 року Україна відновила свою державність. Ми молода країна, але з унікальною тисячолітньою історією. Будуємо свій дім на землі наших предків. Нас не раз намагалися поневолити чи навіть знищити. І щоразу ми захищали свою землю, а непроханих гостей проганяли.

Сьогодні нашій незалежності знову кинуто виклик. Ворог без запрошення прийшов у наш дім, щоб зруйнувати його. Та стійкість, незламність українців руйнують його плани.

Важко усвідомити, що й у XXI столітті незалежність треба захищати зі зброєю в руках. Кожен прожитий нами день стає днем боротьби за незалежність. Наші воїни щодня б’ються з московитами, щоб укотре нагадати: Україна – суверенна, незалежна, вільна держава! І жоден росіянин не здатен цього змінити, бо захищають нашу державу найкращі її представники . Віримо в Збройні сили України. Завдяки стійкості та силі духу наших захисників ми твердо переконані, що проженемо з рідної землі окупантів.

Лише сильна держава зможе подолати труднощі. Силою нашої держави є ми з вами – українці. Сильні духом і багаті душею. Можна тимчасово окупувати наші території, але не можна окупувати наші українські серця, у яких палке бажання бути господарями на своїй землі.

Наша сила – у єдності. Гуртуймося. Єднаймося. Час усвідомити, що тільки разом ми зможемо прогнати з нашого дому непроханих гостей. А сумлінна праця кожного з нас наближає цей день.

Переможемо разом! Із Днем Незалежності, Україно! Із Днем Незалежності, великий український народе!

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!