cropped-licey-logo.png

День знайомств-2023 у Золочівському ліцеї

Традиційно наприкінці вересня Золочівський ліцей проводить День знайомств. Програма свята включає спортивні змагання, дружні посиденьки, співи тощо. Ліцеїсти мають змогу познайомитися та поспілкуватися в неформальній обстановці, проявити свої таланти і здібності в різноманітних конкурсах, силу і спритність у спортивних змаганнях та просто весело й корисно провести час у колі друзів.
Зазвичай це свято ми проводимо на території табору «Сокіл». Але військовий стан в Україні вніс корективи в наше життя – як особисте, так і шкільне.
Цього року День знайомств проходив на території ліцею. Наш заклад має досить гарну, зелену та доглянуту територію, що дозволило нам не обмежуватись у виборі запланованих конкурсів і змагань. Представлення груп, конкурс малюнків-ілюстрацій до українських приказок на асфальті, спортивні змагання та весела естафета, перетягування канату, пошук скарбів, квест «Ерудит»,  кросворд «Слово», конкурс плакатів «Побажання майбутньому», переспіви українських пісень – усі заходи були цікавими, емоційними, що додало драйву та водночас теплоти загальній атмосфері. Особливо креативили одинадцятикласники, але і наймолодші ліцеїсти не відставали!
Укотре переконуємося, що разом ми сила!
 

 

Поділитись цією новиною

Більше новин

День відкритих дверей

Золочівський ліцей запрошує 24 травня 2024 року всіх зацікавлених, допитливих та активних!